Dovoľujeme si Vás touto cestou informovať o tom, že OZV NATUR-PACK v spolupráci s organizáciou INCIEN v týchto dňoch zverejnila unikátnu príručku o správnom triedení a predchádzaní vzniku odpadov, ktorá nesie názov "Alchýmia triedenia komunálneho odpadu". Príručka nadväzuje na materiál pôvodne vytvorený pre mesto Bratislava a známy pod názvom "Waste for Dummies". Príručka vzbudila obrovskú pozornosť verejnosti a postupne o takýto dokument prejavili záujem aj ďalšie samosprávy. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli ponúknuť organizácii INCIEN pomocnú ruku a výsledkom je unikátny vzdelávací materiál, ktorý môžu využiť samosprávy i verejnosť po celom Slovensku.

Aktuálnu príručku sme vytvorili v piatich najčastejších kombináciách triedeného zberu, s ktorými sa stretávame v partnerských samosprávach. Bezplatne si ju môžete stiahnuť na stránke www.naturpack.sk po kliknutí SEM.

Radi by sme Vás touto cestou požiadali o súčinnosť pri šírení príručky "Alchýmia triedenia komunálneho odpadu" prostredníctvom Vašich webov a sociálnych sietí.

Pre našu obec platí príručka, ktorú si môžete pozrieť kliknutím SEM.

Videoreportáž nájdete po kliknutí SEM alebo na odkaze: https://youtu.be/5M1mQU7nZvM

Tím NATUR-PACK
 

 

Srdečne Vás pozývame vo štvrtok 5.9.2019 v čase od 9,00 do 15,00 hod. na Olympiádu seniorov do športového areálu našej obce. Olympiády sa zúčastní 29 družstiev seniorov z blízkeho i ďaľekého okolia, ktorých prídu povzbudiť a podporiť i známe osobnosti z politického ako i spoločenského života. V kultúrnom programe od 12,30 hod. vystúpi DFS Dúbravček, spevácka skupina zo Stupného a skupina Kmeťoband.Tešime sa na Vás. Príďte podporiť seniorov a hlavne tých našich.

Obecný úrad oznamuje občanom, že z dôvodu čerpania dovolenky zamestnancov obecného úradu, bude tento v čase od pondelka 29.7.2019 do piatku 2.8.2019 zatvorený. V prípade riešenia neodkladných záležitostí môžete kontaktovať starostu obce na tel.č. 0903791689.Za pochopenie ďakujeme a prajeme vám príjemné prežitie letných dní.