Kultúrne zložky

V tejto kategórie je popis všetkých zložiek, súborov a organizácii pôsobiacich v kultúrnej oblasti obce.OZ Spievanka - prosba o poskytnutie 2 % z daní za rok 2014 PDF Tlačiť E-mail
Streda, 18 Marec 2015 06:16

Občianske združenie Spievanka Vás touto cestou prosí o poskytnutie 2% z Vašich daní. Budeme radi, ak Vaším rozhodnutím podporíte DFS Dúbravček a DH Hoľazňanku. V prípade záujmu si tlačivá môžete vyzdvihnúť na obecnom úrade.

Ďakujeme

 
OZ Spievanka - poďakovanie PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 19 August 2013 13:27

Občianske združenie Spievanka Ďakuje všetkým , ktorí venovali svoje 2% z daní na rozvoj našej kultúrnej činnosti pre DH Hoľazňanku a DFS, FS Dúbravček a ĽH Dúbravienku.

Veľmi so to vážime a tieto finančné prostriedky budú použité na činnosť  dychovej hudby a folklórneho súboru.

Štatutárka OZ Spievanka

Jana Muráňová

 
DH Považská Veselka PDF Tlačiť E-mail

 

Čítať celý článok...
 
Výročná správa OZ Spievanka za rok 2010 PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 01 Marec 2011 09:55

Správa OZ Spievanka – činnosť občianskeho združenia za rok 2010 .

Činnosť OZ Spievanka ( DFS Dúbravček a DH Hoľazňanka ), podľa môjho konštatovania bola na veľmi dobrej úrovni, o čom svedčia aj aktivity celého OZ Spievanka , ktoré sa udiali v roku 2010. Teda celkovú prácu OZ posudzujem kladne a uvádzam nasledovné akcie , na ktorých sa zúčastnili DFS Dúbravček a DH Hoľazňanka, či už spoločne , alebo každý zvlášť.

Čítať celý článok...
 
Detský folklórny súbor Dúbravček PDF Tlačiť E-mail

Detský folklórny súbor Dúbravček vznikol v januári roku 1999 z podnetu p. Jany Muráňovej. Prvým domovom pre detský súbor Dúbravček bola Základná škola Dominika Tatarku v Plevníku-Drienovom, spolu s vedením – p. riaditeľkou PaedDr. Dagmarou Smataníkovou.Od roku1999 prešlo súborom veľmi veľa detí z našej obce, dokonca ho navštevovali i deti, ktoré dochádzali z Považskej Bystrice a Kostolca.

Čítať celý článok...
 
Viac článkov...
« ZačiatokDozadu12DopreduKoniec »

Stránka 1 z 2