Olympiáda seniorov v našej obci - VIDEO

Uverejnené: 25. október 2019

Dňa 5.9.2019 sa v našej obci uskutočnil 6.ročník Olympiády seniorov, na ktorej sa zúčastnilo 29 družstiev z okresu Považská Bystrica (takmer 300 súťažiacich seniorov). Hlavným organizátorom tohto krásneho podujatia bol Okresný úrad v Považskej Bystrica a spoluorganizátorom bola aj naša obec, ktorá na súťaž postavila tiž svoje družstvo a jednotlivý členovia svojími výkonmi a účasťou prispeli k úžasnej atmosfére a priebehu tejto olympiády. Za krásneho slnečného počasia sa uskutočnilo úžasné podujatie, kde sa stretlo veľa dobrých ľudí a priateľov a ktorí sa držali olympijského hesla : "Nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa!". Zúčastnení seniori svojou účasťou túto olympijsku myšlienku podporili, za čom im partí naša úcta a vďaka.

 

Videozostrih z olympiády si môžete pozrieť kliknutím na nasledovný odkaz :  https://www.youtube.com/watch?v=_YRglNWD_Vw&feature=share&fbclid=IwAR0HTrjuCPol3gcgo7Oh9O06geYTLQj8rt_s07uQwZ-snCZlGGhhq1ksOWA