Aktuality a oznamy
Novoročný príhovor starostu obce PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 09 Január 2012 19:22


Vážení spoluobčania.

Dovoľte mi, aby som Vás srdečne pozdravil a prihovoril sa Vám na počiatku nového roku 2012. Opäť prežívame prvé hodiny nového roka, podávame si ruky a vyslovujeme želania k novému roku, do ktorého sme práve vstúpili.

Rok 2011 zostane už len v našich spomienkach, a určite sa ho každý z nás snažil naplniť najlepšie ako vedel, či už v oblasti rodinnej, pracovnej, alebo osobnej.
Život človeka je sám o sebe pestrý, každého postretnú aj dni zlé naplnené  trápením , smútkom a nezdarom, ale aj dni dobré, veselé, radostné a šťastné. Na tom dobrom je potrebné stavať, rozvíjať veci začaté a nebáť sa prekážok, ktoré určite počas nastúpenej cesty prídu. Uplynulý rok bol poznačený napätím v politike a naše rodiny postihla kríza, a to sa chtiac-nechtiac prejavuje aj v medziľudských vzťahoch. Treba sa zamyslieť nad vzájomnou toleranciou v susedských vzťahoch a v občianskom spolužití.

Čítať celý článok...
 
Výber stravného PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 16 Január 2011 16:59

Stravné za jednotlivé mesiace pre pracovníkov Obecného úradu a Materskú školu sa vyberá vždy v posledný týždeň mesiaca na ďalší mesiac od cez stránkové hodiny na Obecnom úrade.

 
« ZačiatokDozadu313233DopreduKoniec »

Stránka 33 z 33